Home Kategorie Ludzie Joanna Krupa pokazała zdjęcie córki. Mąż modelki w ogniu krytyki. „Dziadek z wnuczką”.
20.51K

Joanna Krupa pokazała zdjęcie córki. Mąż modelki w ogniu krytyki. „Dziadek z wnuczką”.

Joanna Krupa i Douglas Nunes w zeszłym roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Ostatnio pochwalili się zdjęciem córki, które podzieliło ludzi.

Joanna Krupa wyszła za mąż za Douglasa Nunesa w 2018 roku. W 2019 powitali na świecie córkę. Na Instagramie modelki znajduje się wiele zdjęć małej Ashy Leigh. Joanna Krupa pochwaliła się nawet zdjęciem z porodówki.

Jeszcze przed porodem skrupulatnie dokumentowała w mediach przebieg swojej ciąży. Dodatkowo chętnie pokazywała zdjęcia z planu programu „Top Model”, na którym eksponowała ciążowe krągłości.

Wiele zdjęć Ashy Leigh znajduje się też na profilu ojca dziewczynki. Douglas Nunes lubi chwalić się swoim rodzinnym szczęściem, ale tym razem atmosferę zepsuła jedna z internautek. Jej uszczypliwy komentarz wywołał prawdziwą burzę.

Douglas Nunes podzieł się na Instagramie uroczym zdjęciem z córką. Do zdjęcia wykonanego w ogrodzie dumnie pozował także pies Joanny Krupy. Niestety, nie wszyscy zachwycili się uroczym obrazkiem.

Jedna z internautek ostro skomentowała wycinek z rodzinnego albumu i wytknęła Douglasowi Nunesowi jego wiek. Pod zdjęciem napisała:

– „Dziadek z wnuczką. Masakra, okropne. Dno.”

W obronie Nunesa stanęli fani. Opinię kobiety uznali za przejaw frustracji.

– „Nie wiem, ale ta kobieta ewidentnie wylewa swoje wszystkie frustracje. Mogłaby porozmawiać ze znajomymi, a nie hejtować ludzi.”

– „Może zazdrości Asi takiego życia, męża albo coś, choć nawet to nie usprawiedliwia tej pani, do pisania hejtu i plucia jadem. Kto normalny obraża małe dziecko?”

– „Jedyne dno, jakie widzę, to Twój komentarz”

View this post on Instagram

My forever true love ❤️🥰🙏🏻

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on

Joannę Krupę i Douglasa Nunesa dzieli jedynie dziesięć lat. Wygląda na to, że komentarz internautki był jedynie niemiłą prowokacją.

Kody rabatowe do RTV Euro AGD 
Kody rabatowe do RTV Euro AGD 
0,00 zł
Oferta zakończona!
Kody rabatowe do RTV Euro AGD 

Twoja reakcja?

Super
Super
35
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz