Home Kategorie Ludzie Britney Spears twierdzi, że przebiegła 100 metrów w 5 sekund.

Britney Spears twierdzi, że przebiegła 100 metrów w 5 sekund.

Britney Spears została właśnie najszybszym człowiekiem świata. Pobiła rekord należący do Usaina Bolta o 4 sekundy. Spodziewaliście się?

Britney Spears to kobieta wielu talentów. Jeszcze nie tak dawno temu media rozpisywały się o szczegółach jej kolejnego załamania nerwowego oraz rzekomo przymusowej hospitalizacji, a dzisiaj artystka zdaje się wychodzić na prostą. Jakiś czas temu Britney zawiesiła karierę muzyczną i postanowiła skupić się na rozwoju pasji.

Celebrytka chętnie spędza czas na tworzeniu barwnych obrazów, Kilka miesięcy temu zaprezentowała światu swój malarski talent podczas zorganizowanego we Francji wernisażu. Spears jest też miłośniczką aktywności fizycznej i chętnie dzieli się z fanami szczegółami treningów.

W obliczu pandemii koronawirusa natchniona gwiazda postanowiła duchowo wesprzeć fanów. Za pomocą jogi od niedawna motywuje więc Amerykanów, aby każdego dnia stawali się lepsi.

Wygląda na to, że Britney chwilowo znudziły się spokojne ćwiczenia na karimacie. Postanowiła więc trochę pobiegać. Przy okazji treningów na dystansie 100 metrów wokalistka nie tylko znacznie poprawiła swoją kondycję. Spears twierdzi także, że udało jej się przebiec dystans w niecałe 6 sekund…

– „Przebiegłam moją pierwszą piątkę! Kluczowe jest przezwyciężenie strachu przed dociśnięciem na samym początku. Zrobiłam to, trafiłam piątkę! Zazwyczaj biegam w 6 lub 7 sekund, za pierwszym razem było to 9. A teraz 100 metrów sprintem!” – ogłosiła fanom dumna Spears.

To może Cię zainteresować:  Miarka się przebrała. Kasia Kowalska w ostrych słowach w sprawie córki. „Odpier*olcie się”.

Na dowód sukcesu piosenkarka podzieliła się rzutem ekranu ze stopera, zgodnie z którym pokonała 100 metrów w 5,97 sekundy. Imponujące.

Problem w tym, że rekord świata ustanowiony przez Usaina Bolta wynosi na dystansie 100 metrów 9,58 sekundy, co zresztą nie umknęło uwadze fanów Britney.

– „Ile przebiegłaś Britney? Wytłumacz, jestem zdezorientowany” – dopytywał jeden z internautów.

– „Na pewno podałaś właściwy dystans?” – zastanawiał się kolejny.

Większość ludzi podeszła jednak do tego ogłoszenia z dystansem i cieszyła się z sukcesów idolki.

– „Pobiła rekord Usaina Bolta! Dalej Brit!”

– „Jest o cztery sekundy szybsza niż Usain Bolt!”

– „Usain Bolt, kto?”

– „Najszybsza kobieta na świecie!”

– „Szkoda, że Igrzyska zostały odwołane…”

– „Królowa światowych rekordów.”

– „Królowa biegów!”

Co ciekawe, w ubiegłym miesiącu Britney nabawiła się kontuzji. Wszystko wskazuje na to, że niedawne złamanie kości śródstopia nie przeszkodziło jej w pobiciu światowego rekordu.

Źródło: instagram.com

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz