Home Kategorie Ludzie Jarosław Jakimowicz ma teorię spiskową dotyczącą pandemii. „Złamie nam psychę”.

Jarosław Jakimowicz ma teorię spiskową dotyczącą pandemii. „Złamie nam psychę”.

Jarosław Jakimowicz ma teorię spiskową dotyczącą pandemii. „Złamie nam psychę”.

Jarosław Jakimowicz znowu zabłysnął swoimi przemyśleniami. Tym razem aktor wypowiedział się o koronawirusie, a jego teorie odbiły się szerokim echem w mediach.

Jarosław traktuje pandemię bardzo poważnie i podobnie jak większość polskich gwiazd nawoływał do pozostania w domu. Wyraził też wdzięczność wobec pielęgniarek i lekarzy, którzy codziennie narażają się, aby uniemożliwić rozprzestrzenianie się koronawirusa.

Jednak niedawno aktor na swoim Instagramie wywołał dyskusję dotyczącą pandemii, która wywołała burzę.

Na nic zdały się zalecenia WHO. Nie pomogła też informacja o zamknięciu placówek oświaty i kulturalnych oraz wprowadzone nowe obostrzenia. Podczas gdy naukowcy na całym świecie w pocie czoła pracują nad szczepionką na koronawirusa, nadal są osoby, które mają teorie spiskowe.

Wśród nich nie mogło zabraknąć Jarosława Jakimowicza. Aktor za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował zdjęcie szczepionki, które opatrzył wymownym opisem:

„Złamie się nam psychę, a później zaaplikuje cudowną szczepionkę” – możemy przeczytać na jego Instagramie.

Wygląda na to, że Jakimowicz uważa, że za powstaniem koronawirusa mogą stać koncerny farmaceutyczne lub inne nieczyste siły, które chcą przejąć kontrolę nad światem. Aktor dodał również w osobnym oświadczeniu, że nie wątpi w istnienie samego koronawirusa, zastanawia się jedynie nad jego pochodzeniem.

To może Cię zainteresować:  13 zaskakujących rzeczy, które dzieją się z Twoim ciałem, jeśli codziennie uprawiasz seks

Pod wpisem pojawiło się sporo komentarzy, które popierają stanowisko aktora.

– „Po raz kolejny na ludzkim cierpieniu ktoś zarobi niewyobrażalne pieniądze, nie wspominając o tych firmach, które zostaną sprzedane byle tylko przetrwać” – napisał jeden z obserwatorów.

Uspokajamy wszystkich niedowiarków. Koncerny farmaceutyczne prześcigają się w poszukiwaniu szczepionki „tylko” dlatego, że na całym świecie giną tysiące ludzi. Zachęcamy też do czerpania informacji z rzetelnych i sprawdzonych źródeł. Nie są to instagramowe profile znanych i lubianych…

Twoja reakcja?

Super
Super
7
Ha ha
Ha ha
6
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz