Home Kategorie Ludzie Małgorzata Rozenek nie przestrzega kwarantanny? Internauci są oburzeni.

Małgorzata Rozenek nie przestrzega kwarantanny? Internauci są oburzeni.

Małgorzata Rozenek nie przestrzega zasad kwarantanny? Zdjęcia, które celebrytka umieszcza w mediach społecznościowych rozpętały istną burzę.

Perfekcyjna Pani Domu próbowała odpierać zarzuty, ale spór rozgorzał na dobre. Kto ma rację?

Małgorzata Rozenek jest obecnie w trzeciej ciąży. Razem z mężem spodziewają się, że już za około dwa miesiące na świecie pojawi się ich synek.

Gwiazda TVN postanowiła odpocząć w eleganckim hotelu pod Ostródą, gdzie przebywa wraz z rodziną. Luksusowy apartament znajduje się około godzinę drogi od morza. Jednak w sobotę wszyscy wybrali się na spacer po plaży.

Jak napisała na Instagramie Rozenek:

– „Potrafi być tak pięknie… mimo wszystko. P.S. Wychodząc z psami, nie spotkaliśmy nikogo, na plaży również, wracając, też nie było nikogo”

I wtedy wszystko się zaczęło.

Z pozoru niewinny wpis szybko spotkał się z ogromną falą krytyki. Internauci zarzucili Małgorzacie Rozenek, że nie stosuje się do zasad kwarantanny i uważa, że popularnych osób ograniczenia nie dotyczą.

Jedna z internautek skomentowała:

– „Ja mieszkam nad morzem i boję się wybrać z córką na plażę na spacer, właśnie przez takich turystów z całej Polski”

Inna dodała:

– „Refleksja? Może nie spotkaliście nikogo, bo ludzie zostali w domach? Bo przestrzegają zasad? Bo szanują lekarzy? Niestety, po kolejnej serii Pani wpisów/zdjęć widać, że Was to nie dotyczy i wyznajecie inne zasady! A szkoda, bo jesteście fantastyczną rodziną, fajnie się Was ogląda i generalnie „sławni” ludzie powinni dawać przykład”

„Zostańmy w domu” – apelowała niedawno Małgosia Rozenek. Nic dziwnego, że obserwujący jej konto na Instagramie, mogli poczuć się poirytowani.

Jednak Rozenek postanowiła odeprzeć zarzuty, używając dosadnych słów.

– „My też przestrzegamy zasad. Proszę się zapoznać z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia: rodzinne spacery na odludziu, bez kontaktu z innymi nie są zakazane. Ja też jestem od 15 marca odseparowana od społeczeństwa, bo szanuję lekarzy i proszę się tu nie sadzić na wielką obrończynię zasad.”

Żona Radosława Majdana była najwyraźniej poirytowana zarzutami, bo w następnym komentarzu dodała:

– „Gosia nikogo nie spotkała, bo tu nie ma ludzi, nie dlatego, że siedzą w domu, ale dlatego, że ich po prostu nie ma. Czy tak trudno to pojąć?”

Dość pokrętna logika nie wszystkich przekonała, a słowa pełne krytyki pod adresem Rozenek nie milkły.

Zooland: bilety do minizoo
Zooland: bilety do minizoo
9,99 zł
12,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Bilet ulgowy (9,99 zł) lub normalny (11,99 zł) do Zooland Białystok

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
10

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz