Home Kategorie Film Tragiczna śmierć 46-letniego aktora „Barw szczęścia” i dziennikarza. Pożegnały go gwiazdy.

Tragiczna śmierć 46-letniego aktora „Barw szczęścia” i dziennikarza. Pożegnały go gwiazdy.

Grzegorz Czepułkowski nie żyje. Dziennikarz, bloger i aktor zmarł w piątek 27 marca. Miał 46 lat.

Śmierć aktora podobno była tragiczna. Informację przekazała pogrążona w żałobie rodzina:

„Grześ!
Nie rozumiemy, nie chcemy! Brak słów, żal tych niewypowiedzianych… Ty wiesz… Część Ciebie została, bądź przy Nich blisko…Z wielkim smutkiem informujemy, że w dniu 27.03.2020R odszedł do Pana nasz ukochany Ojciec, Syn, Przyjaciel.
Pogrążeni w żalu, Dzieci, Rodzina i Bliscy.”

Wiadomość o śmierci aktora wywołała poruszenie wśród zaprzyjaźnionych z nim gwiazd. Paulina Krupińska pożegnała go wzruszającym wpisem na Instagramie, do którego dołączyła czarno-białe zdjęcie.

Swój smutek wyrazili również: stylista gwiazd Jarosław Szado, piosenkarka Lidia Kopania, model Rafał Sieradzki oraz koleżanka Grzegorza z planu serialu Klan — Paulina Holtz.

Grzegorz Czepułkowski pochodził z Wrocławia. Był redaktorem portalu Realnews. Przeprowadzał wywiady z celebrytami i gwiazdami podczas różnych imprez branżowych. Grał też w filmach oraz serialach takich, jak: Bad Boy, Barwy szczęścia, Na sygnale, Klan, Bulionerzy, Przepis na życie, Lejdis, Ojciec Mateusz.

Prowadził blog Mr Mature, na którym występował jako model. Sporą popularnością cieszył się jego profil na Instagramie poświęcony w większości modzie męskiej. Ostatni post zamieścił dwa dni przed śmiercią.

– „Swojego bloga kieruję nie tylko do facetów, którzy nie mają pewności czy ich strój jest odpowiedni do okazji, ale także do kobiet, które chciałyby zatroszczyć się o wygląd swojego mężczyzny” – pisał o Czepułkowski o swoim projekcie.

Prywatnie spełniał się w roli ojca. Miał 46 lat.

Kompleksowe oczyszczanie twarzy
Kompleksowe oczyszczanie twarzy
69,99 zł
200,00 zł
90 dni
do końca oferty!
10-etapowe oczyszczanie twarzy (od 69,99 zł) oraz szyi i dekoltu (od 99,99 zł) w Pracowni Urody w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
30
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz