Home Kategorie Ludzie Książę Karol żył w miłosnym czworokącie z własną siostrą. „To było fatalne zauroczenie”.
18.98K

Książę Karol żył w miłosnym czworokącie z własną siostrą. „To było fatalne zauroczenie”.

Seksualny czworokąt na brytyjskim dworze? Wszystko wskazuje, że tak.

Książę Walii przez lata uwikłany był w aferę z Camillą Parker-Bowles, w którą wplątani byli również jej ówczesny narzeczony i siostra księcia.

Księżniczka Anna już wtedy ostrzegała rodzinę, że w małżeństwie księcia Karola zawsze będą trzy osoby. Tę przepowiednię po latach potwierdziła księżna Diana.

Produkowany przez Netflix serial „The Crown” pokazuje życie brytyjskiej rodziny królewskiej od schyłku życia poprzedniego króla, Jerzego VI i objęcia tronu przez Elżbietę II. Rzetelna i realistyczna produkcja nie tylko ociepla wizerunek najdłużej rządzącej głowy państwa na świecie, ale również nie stroni od pokazywania wstydliwych rodzinnych sekretów.

Jednym z nich jest seksualny czworokąt, w którym oprócz księcia Karola i miłości jego życia, Camilli Shand, tkwili również jej ówczesny narzeczony, Andrew Parker-Bowles oraz siostra Karola, księżniczka Anna. Kłopot polegał na tym, że jakkolwiek Anna traktowała romans z Parker-Bowlesem raczej lekko i niezobowiązująco, jej brat wpadł po same uszy.

Zauroczenie Camillą unieszczęśliwiło nie tylko jego. Wielu Brytyjczyków do tej pory jest przekonanych, że książę Karol i jego kochanka wpędzili powszechnie uwielbianą księżnę Dianę w depresję, bulimię i próby samobójcze, a może nawet przyczynili się do jej przedwczesnej tragicznej śmierci.

To może Cię zainteresować:  Książę William i książę Harry postanowili oddać hołd swojej matce. Zobacz, co wymyślili.

W serialu zauroczenie Karola ujawnia przed rodziną księżniczka Anna. Ostrzegała wtedy matkę, babcię i wujka, że następca tronu na poważnie myśli o oświadczynach. Nie zniechęcał go fakt, że jego wybranka od pięciu lat była oficjalnie zaręczona z Andrew Parler-Bowlesem. Ten bowiem miał dość swobodne podejście do wierności, sypiając równolegle z siostrą Karola, księżniczką Anną.

Do samego pomysłu zaręczyn Anna odnosi się dość sceptycznie, wypowiadając pamiętne proroctwo o tym, że w małżeństwie Karola będą nie dwie, lecz trzy osoby. Czas pokazał, że miała rację.

Jej przepowiednię potwierdziła po latach żona księcia Karola, księżna Diana, ujawniając, że od dnia ślubu miała odczucie, że w jej małżeństwie z następcą tronu panuje za duży tłok. W międzyczasie książę zwierzał się Camilli przez telefon, że marzy o tym, by być… jej tamponem. Po opublikowaniu zapisu tej rozmowy wybuchł skandal. Czy można było mu zapobiec?

Z listy kandydatek na żonę następcy tronu Camilla została skreślona ze względu na brak odpowiedniego pochodzenia i zły wiek. Nie wywodziła się z arystokracji, a będąc równolatką Karola, została uznana za zbyt starą… W tej sytuacji postanowiła wziąć ślub ze swoim wieloletnim narzeczonym, Andrew Parker-Bowlesem, co jednocześnie zakończyło jego romans z Anną.

To może Cię zainteresować:  Ania z „Rolnika...” pokazała piękne, rodzinne zdjęcie. Jej brzuszek rośnie w oczach.

Siostra Karola, która od początku traktowała ten związek w kategoriach rozrywkowych, poślubiła kapitana Marka Phillipsa. Z Andrew utrzymywała jednak przyjazne relacje jeszcze przez długie lata. Natomiast jej brat, książę Karol, po ślubie z Dianą Spencer odnowił romans z Camillą. Poszło tym łatwiej, że oboje nie znaleźli szczęścia w nowych związkach.

Parker-Bowlesowie rozwiedli się w 1995 roku, a Karol i Diana rok później. W 2005 roku królowa Elżbieta II wreszcie dała zgodę na ślub najstarszego syna z kochanką, pod warunkiem, że Camilla nigdy nie zostanie królową.

Na znak, że nie ma na to szans, otrzymała po ślubie tytuł księżnej Kornwalii, a nie Walii, który nosiła Diana. Po wstąpieniu księcia Karola na tron będzie musiała zadowolić się tytułem Księżnej Małżonki.

Wyszczuplająca kriolipoliza
Wyszczuplająca kriolipoliza
99,90 zł
200,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Wyszczuplająca kriolipoliza od 99,90 zł w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz