Home Kategorie Niesamowite Baba Wanga przewidziała nie tylko epidemię. Jej wizje są przerażające.

Baba Wanga przewidziała nie tylko epidemię. Jej wizje są przerażające.

Baba Wanga wiedziała o koronawirusie? Wszystko na to wskazuje. Chociaż na temat sposobów i daty zakończenia świata zdania wśród proroków są podzielone, to wiele z nich się spełniało.

Spośród wielu przepowiedni ludzkość przeważnie wybiera te, które dają się dopasować do obecnych wydarzeń. Ostatnio na popularności zyskuje przepowiednia baby Wangi, która najprawdopodobniej przewidziała epidemię koronawirusa.

Baba Wanga to bułgarska mistyczka, która urodziła się 31 stycznia 1911 w Strumicy, należącej wtedy do Imperium Osmańskiego.

Kobieta w wieku 12 lat straciła wzrok w wyniku wypadku, ale zyskała zdolność przewidywania przyszłości. W ciągu 85-letniego życia doświadczyła dwóch wojen światowych, upadku komunizmu oraz epidemii grypy hiszpanki.

Jej zdolność jasnowidzenia objawiła się dopiero w wieku 30 lat, ale za to od razu z hukiem. Wśród wielbicieli talentu Wangi był car Borys III. Po II Wojnie Światowej socjalistyczne władze Bułgarii ufundowały jej stałą pensję i uregulowały ceny za przepowiadanie przyszłości.

Wandze przypisuje się proroctwa dotyczące śmierci Stalina, rozpadu ZSSR, zatopienia okrętu podwodnego Kursk i zamachu na WTC. Można jej zresztą przypisać o wiele więcej, bo swoje przepowiednie wygłaszała skomplikowanym dialektem, którego interpretacja zależy praktycznie od fantazji słuchającego.

Proroctwo dotyczące koronawirusa odnosi się do wydarzeń, które rozegrają się „w lustrzanym roku”. Wanga twierdziła, że ludzie będą umierać na ulicach, epidemia ogarnie cały świat, jej konsekwencją będzie straszny krach finansowy, a opracowanie lekarstwa potrwa około roku.

Podobno powiedziała:

– „Choroba rozprzestrzenia się szybko na całym świecie i zabierze wiele ludzi.”

Przed śmiercią w 1996 roku Baba Wanga zapowiedziała jeszcze, że „nad nami wszystkimi będzie korona”.

Fotokubek ze zdjęciem
Fotokubek ze zdjęciem
15,90 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 15,90zł: Fotokubek z Twoim zdjęciem, latte lub magiczny kubek zmieniajacy kolor na Colorland.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
6
Wow
Wow
13
Smutny
Smutny
73
Zły
Zły
29

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz