Home Kategorie News Krwawy horror na Śląsku. Nie żyje ojciec i córka. Matka walczy o życie.
13.08K

Krwawy horror na Śląsku. Nie żyje ojciec i córka. Matka walczy o życie.

Tragedia w miejscowości Orzesze. We wtorek w jednym z domów przy ul. Pocztowej strażacy odnaleźli ciała mężczyzny i 9-letniej dziewczynki. 41-latka z licznymi ranami kłutymi trafiła do szpitala.

Nieoficjalnie mówi się o możliwości popełnienia samobójstwa rozszerzonego. Jest to morderstwo, którego sprawca podejmuje następnie próbę samobójczą.

We wtorek około 9:00 lokalna straż pożarna otrzymała zawiadomienie o pożarze w domu jednorodzinnym w Orzeszu. Na poddaszu zapaliła się kuchnia. Zauważył to sąsiad i wezwał pomoc.

Kiedy strażacy zjawili się na miejscu, dokonali makabrycznego odkrycia. W domu znaleźli zwłoki 42-letniego mężczyzny i jego 9-letniej córki. Pomimo prób reanimacji, dziecka nie udało się uratować.

Na tarasie przed domem siedziała 41-letnia kobieta. Była ranna. To matka dziewczynki i żona 42-latka.

Kobieta została przewieziona do Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach-Ochojcu. Jest w stabilnym, ale ciężkim stanie.

Pożar domu przy ul. Pocztowej gasiło 10 zastępów straży pożarnej.

Martwy mężczyzna to Szymon S., który pracował jako kierowca tira. Jak zeznali sąsiedzi rodziny, jeszcze w sobotę remontował dach…

W trakcie oględzin okazało się, że Szymon S. miał liczne rany kłute w okolicach serca. Według wstępnych informacji, na ciele 9-latki nie było żadnych ran.

41-latka jako jedyna z rodziny przeżyła, ale i na jej ciele odkryto liczne rany kłute. Kobieta leży na oddziale kardiochirurgii. Jest przytomna, ale jej stan jest ciężki.

Jutro lub w czwartek odbędzie się sekcja zwłok, która być może ujawni więcej szczegółów tej tragedii. Jednak pierwsze nieoficjalne informacje wskazują, że w domu mogło dojść do rozszerzonego samobójstwa, zaś wzniecony pożar miał zatrzeć ślady zbrodni.

Upiększający pakiet Day Spa
Upiększający pakiet Day Spa
89,99 zł
250,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Day Spa za 89,99 zł w Gabinecie Kosmetycznym Mona Lisa

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
22
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz