Home Kategorie News Krwawy horror na Śląsku. Nie żyje ojciec i córka. Matka walczy o życie.
13.07K

Krwawy horror na Śląsku. Nie żyje ojciec i córka. Matka walczy o życie.

Tragedia w miejscowości Orzesze. We wtorek w jednym z domów przy ul. Pocztowej strażacy odnaleźli ciała mężczyzny i 9-letniej dziewczynki. 41-latka z licznymi ranami kłutymi trafiła do szpitala.

Nieoficjalnie mówi się o możliwości popełnienia samobójstwa rozszerzonego. Jest to morderstwo, którego sprawca podejmuje następnie próbę samobójczą.

We wtorek około 9:00 lokalna straż pożarna otrzymała zawiadomienie o pożarze w domu jednorodzinnym w Orzeszu. Na poddaszu zapaliła się kuchnia. Zauważył to sąsiad i wezwał pomoc.

Kiedy strażacy zjawili się na miejscu, dokonali makabrycznego odkrycia. W domu znaleźli zwłoki 42-letniego mężczyzny i jego 9-letniej córki. Pomimo prób reanimacji, dziecka nie udało się uratować.

To może Cię zainteresować:  Tragedia w samolocie: 2-miesięczna dziewczynka zmarła. Wcześniej zanosiła się od płaczu.

Na tarasie przed domem siedziała 41-letnia kobieta. Była ranna. To matka dziewczynki i żona 42-latka.

Kobieta została przewieziona do Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach-Ochojcu. Jest w stabilnym, ale ciężkim stanie.

Pożar domu przy ul. Pocztowej gasiło 10 zastępów straży pożarnej.

Martwy mężczyzna to Szymon S., który pracował jako kierowca tira. Jak zeznali sąsiedzi rodziny, jeszcze w sobotę remontował dach…

W trakcie oględzin okazało się, że Szymon S. miał liczne rany kłute w okolicach serca. Według wstępnych informacji, na ciele 9-latki nie było żadnych ran.

To może Cię zainteresować:  Najnowszy sondaż wyborczy nie pozostawia złudzeń. Andrzej Duda teraz naprawdę czuje się zagrożony.

41-latka jako jedyna z rodziny przeżyła, ale i na jej ciele odkryto liczne rany kłute. Kobieta leży na oddziale kardiochirurgii. Jest przytomna, ale jej stan jest ciężki.

Jutro lub w czwartek odbędzie się sekcja zwłok, która być może ujawni więcej szczegółów tej tragedii. Jednak pierwsze nieoficjalne informacje wskazują, że w domu mogło dojść do rozszerzonego samobójstwa, zaś wzniecony pożar miał zatrzeć ślady zbrodni.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
22
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz