Home Kategorie Ludzie Ola Kowalska drugi raz walczy o życie. „Musieli przywracać ją do życia. Powiodło się za czwartą próbą”.

Ola Kowalska drugi raz walczy o życie. „Musieli przywracać ją do życia. Powiodło się za czwartą próbą”.

W miniony piątek zrozpaczona Kasia Kowalska ujawniła, że jej 23-letnia córka Ola w ciężkim stanie trafiła do szpitala. To kolejny dowód na to, że koronawirus nie omija młodych.

Córka piosenkarki przechodzi zakażenie bardzo ciężko.

Ola Kowalska ma 23 lata i studiuje oraz mieszka w Londynie. Wielka Brytania na ten moment zajmuje ósme miejsce na świecie pod względem ilości zakażeń koronawirusem oraz siódme pod względem ilości zgonów.

Pod koniec zeszłego tygodnia Ola w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Wszystko wskazuje na koronawirusa. Kasia Kowalska w opublikowanym filmie ujawniła, że lekarze córki uprzedzili ją, że intubacja może okazać się niezbędna. Ciężko wyobrazić sobie, co musi przeżywać zrozpaczona matka, szczególnie że przez zamknięte granice nie może czuwać przy swoim dziecku.

W sobotę piosenkarka poinformowała, że stan Oli został uznany za stabilny, jednak wiadomo, że koronawirus może pozostawać w organizmie chorego nawet do sześciu tygodni. Mizernym, ale jednak pocieszeniem dla Kasi może być to, że jej córka już w chwili narodzin pokazała, jak silny ma organizm i wolę przetrwania.

20 lat po urodzeniu Oli, Kasia Kowalska udzieliła wywiadu, w którym z perspektywy czasu wspomina dramatyczne okoliczności jej narodzin.

– „Cud, że akurat na dyżurze był lekarz, u którego leczyłam się prywatnie. Powiedział pielęgniarce, żeby co dwie godziny sprawdzała tętno moje i dziecka. O drugiej w nocy pielęgniarka zaczęła krzyczeć, że nie słyszy tętna Oli. Rzucili mnie na łóżko i biegiem na salę operacyjną. Pamiętam dygot, wydawało mi się, że jest zimno, a to był strach. Zrobili mi cesarskie cięcie. Ola była zatruta wodami płodowymi, musieli przywracać ją do życia. Powiodło się za czwartą próbą.”

Kowalska wyznała, że właśnie wtedy zrozumiała, że jej córka poradzi sobie w życiu:

– „Wiedziałam od tamtej pory, że córka będzie silna. Żeby to przetrwać, musiała mieć dużą chęć do życia.”

Arbuzowe lub czekoladowe day spa
Arbuzowe lub czekoladowe day spa
71,99 zł
89,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Arbuzowy pakiet day spa za 89,99 zł i więcej w gabinecie Alice's Institute Kosmetologia w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
9
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz