Home Kategorie Film Nie żyje utalentowany aktor znany m.in. z „Gwiezdnych Wojen”. Zabił go koronawirus.

Nie żyje utalentowany aktor znany m.in. z „Gwiezdnych Wojen”. Zabił go koronawirus.

Andrew Jack nie żyje. Aktor znany m.in. z Gwiezdnych Wojen zmarł z powodu powikłań wywołanych przez koronawirusa. Miał 76 lat.

Andrew Jack popularność zdobył występując w ostatniej trylogii „Gwiezdnych Wojen”. Jednak w środowisku aktorskim był znany też ze swojego talentu do naśladowania różnych akcentów i dialektów. Aktor opanował m.in. dialekt japoński i chiński.

Swoje umiejętności przekazywał innym aktorom na planach wielu filmowych hitów, takich jak „Sherlock Holmes”, „Władca pierścieni” oraz „Avengers: koniec gry”, „Alien vs. Predator”. Ostatnio pracował jako trener w nowym filmie o Batmanie.

Do grona jego uczniów zaliczali się m.in. Robert Pattinson, Robert Downey Jr, Pierce Brosnan, Jessica Lange, Hugh Laurie, Minnie Driver i Helen Mirren.

Aktor zmarł we wtorek nad ranem w jednym z londyńskich szpitali. Przyczyną śmierci były powikłania związane z koronawirusem.

Epidemia stała się też przeszkodą w tym, aby w ostatnich chwilach życia aktorowi mogła towarzyszyć żona. Kobieta nadal przebywa na kwarantannie w Australii.

Fotobrazy: różne formaty
Fotobrazy: różne formaty
18,90 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 18,90 zł: fotoobraz na płótnie z Twoim zdjęciem (formaty 30x40, 40x60 i więcej) z Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
25
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz