Home Kategorie Ludzie Justyna Kowalczyk bierze ślub. Tak szczęśliwej dawno jej nie widzieliśmy.

Justyna Kowalczyk bierze ślub. Tak szczęśliwej dawno jej nie widzieliśmy.

Justyna Kowalczyk wychodzi za mąż. Już od jesieni ubiegłego roku mówiło się o tym, że biegaczka w końcu odnalazła miłość.

Na swoim Instargamie zaczęła publikować zdjęcia z alpinistą i instruktorem wspinaczki sportowej. Teraz okazuje się, że biegaczka stanie z nim na ślubnym kobiercu.

Podziwiana sportsmenka, doceniana biegaczka narciarska, mistrzyni olimpijska. Życie Justyny Kowalczyk może wydawać się pasmem sukcesów. Tym większy szok wywołało wyznanie, na które w końcu się zdobyła. Justyna przyznała, że przez lata cierpiała na depresję. W wywiadzie dla Gazety Wyborczej mówiła:

– „Reagowałam utratami świadomości, jeszcze większymi nudnościami, trzęsawkami, lękami.”

Za chorobą Kowalczyk kryła się kolejna mroczna część jej przeszłości. Sportsmenka potwierdziła, że krążące od pewnego czasu plotki o jej poronieniu są prawdziwe.

– „Tak, byłam w ciąży, poroniłam rok temu w maju, na obozie treningowym. Na samym początku obozu. Właśnie wtedy, gdy się szykowałam do wyprostowania swoich ścieżek. Wiadomo, że gdybym donosiła tę ciążę, dość zaawansowaną, nie wystartowałabym w Soczi. Miałam już w planie inne życie, przynajmniej na najbliższy rok. Właśnie na ten obóz zaplanowałam rozmowy z trenerem, z moją drużyną, z Polskim Związkiem Narciarskim. W moje przygotowania związek zainwestował pieniądze, moja drużyna – czas. Chciałam im to wszystko wyjaśnić i zacząć rozwikływać sytuację. Niestety, los zdecydował inaczej.”

Kiedy jesienią ubiegłego roku pojawiły się doniesienia o nowym związku Justyny, jej szczęście ucieszyło wielu fanów.

Aleksander Wierietielny, trener, pod którego wodzą Justyna Kowalczyk odnosiła największe sukcesy w swojej karierze zdradził, że multimedalistka olimpijska wkrótce wyjdzie za mąż.

Gdy Kowalczyk i Wierietielny udzielali wspólnego wywiadu rosyjskiemu dziennikarzowi, ten zapytał sportsmenki, czy jest szczęśliwa. Odpowiedziała krotko: „tak”.

Ale wtedy do rozmowy włączył się były trener Kowalczyk, który niespodziewanie podzielił się jej sekretem.

– „W maju odbędzie się ślub. Już jestem zaproszony.”

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli tworzą nie tylko piękną, ale i szczęśliwą parę. Połączyła ich wspólna pasja i miłość. Jednak plany o szybkim ślubie może pokrzyżować epidemia koronawirusa.

Kacper Tekieli to polski wspinacz, a na co dzień instruktor wspinaczki sportowej. Na swoim koncie ma m.in. wyprawy na ośmiotysięcznik Makalu i Broad Peak Middle w pobliżu K2, choć z wykształcenia jest… filozofem.

Para po raz pierwszy wspólnie pokazała się na gali 100-lecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Colorland - fotoksiążka różne formaty
Colorland - fotoksiążka różne formaty
36,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 31 zł: Fotoksiążka A3, A4 i więcej z Colorland.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
20
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz