Home Kategorie Ludzie Ewa Drzyzga została perfidnie wykorzystana. Wydała specjalne oświadczenie.
17.50K

Ewa Drzyzga została perfidnie wykorzystana. Wydała specjalne oświadczenie.

Ewa Drzyzga padła ofiarą oszustwa. Wieloletnia prowadząca „Rozmów w toku”, a obecnie programu „36,6” apeluje do fanów, aby byli ostrożni.

„Rozmowy w toku” były najpopularniejszym talk show emitowanym w naszym kraju. Pierwszego miejsca na podium nie oddawał przez ponad 15 lat. Ewa Drzyzga prowadziła każdy odcinek. Rozmawiała z gośćmi, wypytując o intymne szczegóły ich życia. Program spowodował nawet, że KRRiT dwukrotnie nałożyła karę na TVN.

Ku zaskoczeniu wszystkich, po 16 latach podjęto decyzję o tym, że „Rozmowy w toku” znikną z anteny. Jednak Ewa Drzyzga nie zniknęła z TVN-u. Stacja powierzyła jej prowadzenie programu „36,6”, w którym zajmuje się sposobami leczenia i dbania o zdrowie. Obecnie stacja emituje już siódmy sezon programu.

Jak się okazało, zmianę wizerunku prowadzącej postanowili wykorzystać oszuści.

Gwiazdy show-biznesu chętnie biorą udział w reklamach, a ich kontrakty zazwyczaj opiewają na imponujące kwoty. Jednak tym razem było inaczej. Drzyzga nie miała pojęcia, że firma postanowiła bezprawnie wykorzystać jej wizerunek, aby zareklamować swój produkt.

Zdjęcie dziennikarki pojawiło się w internetowej reklamie… środka na pasożyty. Twarz popularnej dziennikarki miała zachęcać do zakupu środka w reklamach na Facebooku. Kolejne serwisy publikowały również rzekomy wywiad z dziennikarką!

Drzyzga zareagowała natychmiast. Firmie zarzuciła kradzież wizerunku, a sprawę powierzyła w ręce prawników. W mediach społecznościowych napisała oświadczenie:

– „(…) stanowczo dementuję informacje o rzekomym stosowaniu i rekomendowaniu przeze mnie preparatu na pasożyty. Nie mam absolutnie nic wspólnego z reklamą tego preparatu, nie wiem, jakie posiada właściwości. Zdjęcie do reklamy tego produktu użyte zostało bezprawnie, bez mojej wiedzy. Tekst sugerujący moją wypowiedź na temat mojego stanu zdrowia jest kompletnie zmyślony.”

Germitox to lek promowany jako naturalny preparat pomagający dbać o układ trawienny i zdrowie. Wiadomo dlaczego firma wybrała do promocji swojego środka właśnie Ewę Drzyzgę, natomiast nie jest jasne dlaczego chciała zapewnić sobie reklamę w tak nieuczciwy sposób.

Póki co nie ma oficjalnego stanowiska firmy w tej sprawie. Natomiast Ewa Drzyzga apeluje:

– „To pełna manipulacja. Proszę Was, nie kupujcie tego produktu, nie udostępniajcie swoich danych adresowych stronie, która do tego zachęca.”

Ofiarą oszustwa padła nie tylko dziennikarka, ale i wszyscy, którzy kupili produkt wierząc, że jego skuteczność potwierdza gwiazda TVN.

Polmed: Badania hormonalne i tarczycowe
Polmed: Badania hormonalne i tarczycowe
89,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Badania hormonalne od 89,99 zł - 200+ lokalizacji w ponad 110 miastach z Centrum Medycznym Polmed

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
19

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz