Home Kategorie News Do Polski zbliża się ciepły front. Termometry w Wielkanoc nas zaskoczą.
4.31K

Do Polski zbliża się ciepły front. Termometry w Wielkanoc nas zaskoczą.

Pogoda na Wielkanoc 2020. Czego możemy się spodziewać? Zdaje się, że w Wielkim Tygodniu po raz pierwszy w tym roku odczujemy prawdziwy powiew wiosny. Temperatura może nas zaskoczyć.

Jak informuje portal fanipogody.pl, pogoda zacznie się zmieniać już 5 kwietnia. Do kraju napłynie bardzo ciepłe powietrze z południa i południowego-zachodu Europy.

Będzie się robić coraz cieplej. Temperatura maksymalna wyniesie od 9 stopni nad morzem, na wschodzie kraju i w obszarach podgórskich do nawet 12 stopni w centrum i 15 stopni lokalnie na zachodzie.

W poniedziałek temperatura będzie jeszcze wyższa. Na zachodzie Polski termometry pokażą około 20 stopni. Natomiast od wtorku podobna temperatura odczuwalna będzie w większości kraju.

Taka tendencja ma utrzymywać się przez cały Wielki Tydzień. Z każdym dniem powinno być coraz cieplej.

Według synoptyków, prawdziwy przełom w wielu miejscach Polski nastąpi w środę. Możemy wówczas spodziewać się wzrostu temperatury do poziomu 23-24 stopni.

Dużo słońca, na termometrach ponad 20 stopni, deficyt deszczu – tak będzie wyglądać nadchodzący tydzień. Ale jak wynika z informacji na portalu fanipogody.pl, taka aura potrwa do lanego poniedziałku. Ten dzień może przynieść ochłodzenie i opady deszczu.

Synoptycy przewidują, że w drugiej połowie miesiąca mogą pojawić się również burze.

Depilacja metodą SHR
Depilacja metodą SHR
59,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Depilacja metodą Super Hair Removal: 3 zabiegi od 59,99 zł i więcej opcji w Centrum Medycyny Estetycznej Re Clinic

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz