Home Kategorie Życie Bliźniaki urodziły się w trakcie pandemii. Nazywają się „Corona” i „Covid”.

Bliźniaki urodziły się w trakcie pandemii. Nazywają się „Corona” i „Covid”.

Bliźniaki Corona i Covid przyszły na świat 27 marca. Ich matka twierdzi, że chociaż wirus jest groźny, ma też pozytywny wpływ na życie ludzi.

Zaskakujące imiona? Dla pary z Raipur symbolizują one triumf nad trudnościami, gdyż lekarze musieli wykonać cesarskie cięcie, a poród był skomplikowany. 26 marca w nocy mąż ciężarnej kobiety wezwał karetkę przez specjalną stronę internetową dla kobiet w ciąży w Indiach.

Ale pojazd został kilkakrotnie zatrzymany przez policję po drodze, ponieważ samochody i furgonetki muszą mieć pozwolenia na podróż z powodu ogólnokrajowej blokady.

Udało im się dostać do szpitala BR Ambedkar Memorial Hospital w Raipur w środkowych Indiach nad ranem 27 marca. Jak powiedziała ich mama Preeti Verma dla agencji prasowej Press Trust of India:

– „Zostałam pobłogosławiona bliźniakami – chłopcem i dziewczynką – we wczesnych godzinach 27 marca. Na razie nazwaliśmy ich Covid i Corona.

Do szpitala dostaliśmy się po kilku trudnościach, dlatego ja i mój mąż chcieliśmy, aby ten dzień był niezapomniany. Oczywiście wirus jest niebezpieczny i zagraża życiu, ale wybuch epidemii spowodował także dobre skutki. Ludzie skupili się na higienie i uczą się dobrych nawyków. Dlatego pomyśleliśmy o tych imionach. Kiedy personel szpitalny zaczął również nazywać dzieci Corona i Covid, w końcu postanowiliśmy nazwać je po pandemii.”

Urzędnik ds. Public relations szpitala potwierdził gazecie Hindustan Times, że Verma musiała przejść cesarskie cięcie ze względu na „skomplikowany przypadek”. Jednak matka i dzieci zostały zwolnione i pozostają w dobrym zdrowiu.

Kurs online: Specjalista social media
Kurs online: Specjalista social media
69,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Specjalista ds. social media z certyfikatem za 69 zł z firmą Kar-Group

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz