Home Kategorie Poruszające Śmierć podczas kwarantanny. Emeryt zamordował swoją żonę, a następnie popełnił samobójstwo.

Śmierć podczas kwarantanny. Emeryt zamordował swoją żonę, a następnie popełnił samobójstwo.

Starszy mężczyzna zamordował żonę na kwarantannie, a następnie sam odebrał sobie życie. Prawdopodobnie nie mógł znieść izolacji społecznej.

71-letni Alan Smith i jego 71-letnia żona Elsie zostali znalezieni martwi przez policję w ich domu w Barrington pod Cambridge 25 marca. Funkcjonariusze zostali wezwani do ich domu po tym, jak sąsiad powiedział im, że nie widział ich od kilku dni.

Policja znalazła zakrwawione zwłoki starszej kobiety. Miała liczne rany kłute na ciele, głównie w okolicy głowy i szyi. Emerytowany malarz i dekorator leżał martwy na swoim łóżku. Według policji 71-latek najpierw zamordował swoją żonę, a później popełnił samobójstwo.

W rozmowie z Daily Mail sąsiedzi opisali Smithów jako miłą parę. Nie rozumieją, jak mogło dojść do takiej tragedii, chociaż zdawali sobie sprawę, że starsza para ciężko znosi izolację społeczną i konieczność pozostania w domu.

76-letni Dennis Kingsley, który mieszkał w pobliżu Alana i Elsie wspomina, że nikt nie robił im zakupów:

– „To była miła para, która była tu od wieków. Niejednokrotnie się z nimi widywałem i zawsze powiedziałem im „cześć”. Słyszałem, że ciągle się martwią, czy dostaną w sklepie to, czego potrzebują.

Nikt im nie dostarczał jedzenia, więc musieli wyjść i kupić rzeczy, których potrzebowali. To było dla nich trudne. Słyszałem również, że Alan martwił się o swoje tabletki. Wiem, że na coś chorował. Ten cały koronawirus mógł łatwo doprowadzić go do szału. Ale po prostu nie rozumiem co się stało. Policja nic nam nie powiedziała w tej sprawie.”

Joanne Thomas opisuje ich jako przyjazną parę:

– „Widywałam ich jak chodzili do sklepu codziennie rano, ale nie przypominam sobie, żebym ich ostatnio widziała. Byli bardzo miłą, przyjazną parą.”

Policja Cambridgeshire powiedziała w zeszłym tygodniu, że traktuje icb śmierć jako „odizolowany incydent i nie szuka nikogo innego w związku z dochodzeniem”.

Masaż klasyczny, tajski i inne
Masaż klasyczny, tajski i inne
79,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Wybrany godzinny masaż od 79,99 zł w salonie Kosmetyka z Sercem i Mini Spa w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
23
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz