Home Kategorie Życie Kobieta złamała obostrzenia w trakcie robienia zakupów. Została obezwładniona przez policję.
31.66K

Kobieta złamała obostrzenia w trakcie robienia zakupów. Została obezwładniona przez policję.

40-latka złamała zasady wprowadzone przez rząd i poszła na zakupy do pobliskiego sklepu wbrew regułom. Reakcja funkcjonariuszy była natychmiastowa. Została obezwładniona na miejscu.

Kobieta poszła na zakupy w celu nabycia potrzebnych rzeczy. Niestety wybrała na to nieodpowiednie godziny, w których zakupy robić mogą wyłącznie seniorzy. Została szybko obezwładniona przez policję.

Mieszkanka Rybnika złamała zasady obowiązujące podczas epidemii, więc władze zostały szybko poinformowane o przestępstwie. Najbliższy patrol pojawił się pod sklepem, do którego udała się40-latka.

Kobieta awanturowała się i była agresywna. Używała wulgarnych słów i doszło do szarpaniny. Dodatkowo 40-latka próbowała wyrwać swój dowód z rąk policjanta i uciec z parkingu. Reakcja funkcjonariuszy była natychmiastowa i już po chwili kobieta była obezwładniona, na ziemi z kajdankami na rękach. Po wszystkim otrzymała mandat i odstawiono ją do miejsca swojej izolacji.

Każdy kto złamie obostrzenia musi liczyć się z wysokimi konsekwencjami prawnymi swoich czynów. W godzinach od 10 do 12 zakupy są możliwe jedynie dla seniorów, którzy są w wieku 65 lat lub więcej. Grzywna może wynosić nawet 30 tysięcy złotych, więc wycieczka do sklepu spożywczego może okazać katastrofalna i bardzo droga. Policja apeluje o przestrzeganie zasad izolacji, ponieważ wszystkie zostały ustalone dla naszego dobra i zdrowia całego społeczeństwa.

Strzyżenie, kolor, prostowanie
Strzyżenie, kolor, prostowanie
29,99 zł
70,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Mycie, strzyżenie i modelowanie za 29,99 zł i więcej opcji w salonie Piękno z Pasją w Bielsku-Białej (do -57%)

Twoja reakcja?

Super
Super
22
Ha ha
Ha ha
16
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
44

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz