Home Kategorie Ludzie Cristiano Ronaldo rzucił ciekawe wyzwanie internautom. Każdy ma szansę go pokonać.

Cristiano Ronaldo rzucił ciekawe wyzwanie internautom. Każdy ma szansę go pokonać.

Piłkarz Juventusu zaproponował swoje „StayAtHomeChallenge”, w którym należy wykazać się formą fizyczną. Każdy może rywalizować z gwiazdą piłki nożnej.

Akcja pod nazwą „Living Room Cup” polega na zrobieniu jak największej ilości spięć mięśni brzucha w leżeniu na plecach w ciągu 45 sekund. Słynny piłkarz rzucił wyzwanie internautom. Zachęcił też, aby próbowali pobić jego rekord.

W poście na Instagramie napisał:

– „Cześć, mam dla Was nowe wyzwanie, żebyście pozostawali aktywni: ‚Living Room Cup’, przebywając w domu. Czy zdołacie pobić mój rekord? Pokażcie mi, co potraficie”

Rekord piłkarza wynosi aż 142 powtórzenia. Ronaldo zachęca każdego, kto czuje się na siłach do wzięcia udziału w wyzwaniu. Swoją próbę należy nagrać, a film wysłać do Portugalczyka. Sława gwarantowana.

To może Cię zainteresować:  Burmistrzowie z Włoch, krzyczący na ludzi łamiących kwarantannę to najlepsze, co ostatnio trafiło do sieci.

Do Living Room Cup dołączył m.in. sekretarz generalny PZPN Maciej Sawicki. Udało mu się wykonać 77 powtórzeń. Natomiast w świecie sportu jako pierwszy wyzwanie podjął inny piłkarz Juventusu – Blaise Matuidi. Sportowiec walczył dzielnie. Jemu również nie udało mu się pobić wyniku Cristiano.

Fizjoterapia: konsultacja, terapia
Fizjoterapia: konsultacja, terapia
89,00 zł
180,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Konsultacja fizjoterapeutyczna z terapią od 89 zł w gabinecie Fizjoterapia Andrzej Pastwa w Bydgoszczy (do -51%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz