Home Kategorie Ludzie 45-letnia kobieta urodziła 22 dziecko. „To najdziwniejszy ze wszystkich moich porodów”.

45-letnia kobieta urodziła 22 dziecko. „To najdziwniejszy ze wszystkich moich porodów”.

45-latka urodziła 22 dziecko. Sue Radford może pochwalić się najliczniejszą rodziną w Wielkiej Brytanii. Jej najmłodsze dziecko właśnie przyszło na świat.

W październiku ubiegłego roku media obiegła informacja o tym, że Sue Radford spodziewa się 22 dziecka. Razem z mężem zarzekali się wcześniej, że „nigdy więcej”. Nic dziwnego, w końcu kobieta urodziła już pokaźną grupkę.

Pierwsze dziecko Radfordów przyszło na świat, kiedy Sue miała zaledwie 14 lat. Mimo to ona i jej chłopak Noel postanowili, że wychowają malucha i stworzą mu dom. Kiedy Sue miała 17 lat, a jej mąż 21, urodziła drugie dziecko.

Kiedy na świat przyszło dziewiąte maleństwo, Noel postanowił poddać się zabiegowi wazektomii, czyli podwiązaniu nasieniowodów. Przez pewien czas 49-latek nie był zdolny do zapłodnienia. Po jakimś czasie zmienił jednak zdanie, więc zgłosił się do lekarzy z prośbą o odwrócenie procesu i przywrócenie mu płodności.

Ostatecznie Radfordowie doczekali się 21 dzieci (najstarszy syn ma obecnie 31 lat) i 4 wnucząt!

Jednak rodzina Radfordów została obdarzona jeszcze jednym potomkiem. Dziewczynka niedawno przyszła na świat. Jak mówi Sue z The Sun, z powodu epidemii bardzo martwiła się o to, jak przebiegnie poród. Trwał 10 godzin.

Jak tłumaczy 45-latka:

– „To był najdziwniejszy ze wszystkich moich porodów. Bałam się go przede wszystkim ze względu na pandemię. Nie byłam też pewna, czy mąż będzie mógł przy mnie być. Mimo to uważam ten poród za jedno z najlepszych wydarzeń w moim życiu.”

Rodzina Radfordów chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Mają oni także swój reality show, który liczy już kilka sezonów. Można go oglądać też w Polsce na BBC Lifestyle, pt. „Rodzina 2 + 21”.

Bilety do Ocean Parku
Bilety do Ocean Parku
84,99 zł
137,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Ocean Park we Władysławowie: 2 bilety od 47,99 zł i więcej opcji (do -42%)

Twoja reakcja?

Super
Super
17
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
10
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz