Home Wideo Szkoła z TVP w ogniu krytyki. Gimnastyka w garsonce i butelką wody.

Szkoła z TVP w ogniu krytyki. Gimnastyka w garsonce i butelką wody.

Ludzie nie pozostawiają suchej nitki na cyklu lekcji Telewizji Polskiej. Po pomyleniu średnicy z obwodem czy pouczeniu uczniów, że ołów jest na stacjach benzynowych, czarę goryczy przelała gimnastyka.

Uczniów instruowała nauczycielka w garsonce. Oburzenia nie kryje m.in. Adam Romer, znany dziennikarz sportowy.

Zajęcia szkolne przygotowane przez TVP wzbudzają spore kontrowersje. Internauci co rusz punktują błędy merytoryczne, nieprzygotowanie nauczycielek, ale też pośpiech w jakim powstają kolejne odcinki. Same nauczycielki podkreślają, że nie mają doświadczenia w występach przed kamerami. Do tego narzekają na falę hejtu. Głosu nadal nie zabiera Ministerstwo Edukacji, które powinno odpowiadać za poziom merytoryczny lekcji.

Do wpadek na matematyce i chemii doszły problemy z gimnastyką. Nauczycielka pokazywała ćwiczenia w stroju oficjalnym. W garsonce prezentowała skłony, a butami na obcasach turlała butelkę wody.

Ćwiczenia skrytykował na Twitterze Adam Romer, redaktor naczelny magazynu TenisKlub. Dziennikarz nie widzi żadnej obrony dla telewizyjnych lekcji.

Produkcja generuje skrajnie negatywne emocje.

– „Ubranie, ćwiczenia… przecież to jakieś dno. Tak nawet nie ćwiczyło się w szkole na korytarzu w latach 70-tych” – dodał w sieci Adam Romer.

Kurs online: Doradca Dietetyki z MEN
Kurs online: Doradca Dietetyki z MEN
49,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Kurs online: Doradca dietetyczny z zaświadczeniem MEN za 49,99 zł w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
23
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
17

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz