Home Kategorie Życie Wyszły na spacer do parku. Dostały 12 tys. zł kary. Lepiej zostać w domu.
17.78K

Wyszły na spacer do parku. Dostały 12 tys. zł kary. Lepiej zostać w domu.

Wyszły na spacer do parku. Dostały 12 tys. zł kary. Lepiej zostać w domu.

Wychodzenie z domu w trakcie pandemii jest niewskazane. Powinniśmy pozostawać w czterech ścianach i czekać aż sytuacja się uspokoi.

Wyjście z domu w dobie pandemii nie może być przypadkowe. Każdy z nas powinien mieć ważny powód, aby się przemieszczać, a takim nie może być chęć spotkania się ze znajomymi, spaceru po parku, a już na pewno nie spożywania alkoholu w miejscu publicznym. Policjanci z Krakowa cały czas kontrolują przestrzeganie wszystkich zasad, ale okazuje się jednak, że wiele osób nadal je ignoruje.

Jak przekazuje TVN24, tylko w miniony weekend policja musiała interweniować kilkaset razy. Wśród licznych ukaranych był m.in. mężczyzna, który jeździł rowerem po Bulwarze Kurlandzkim. Spacerowała tam również bez wyraźnego powodu kobieta – TVN24 przekazał, że obydwoje otrzymali kary w wysokości po 12 tys. zł.

Kolejnymi ukaranymi osobami były dwie kobiety spacerujące po parku Dąbie oraz siedzące na ławce. Obie również otrzymały karę o wysokości 12 tysięcy złotych, a dodatkowo jedna z nich spożywała alkohol, przez co wniosek o jej ukaranie został przekazany do sądu.

Kraków przez weekend był kontrolowany przez 500 policjantów, strażników miejskich i żołnierzy. Dodatkowo w akcje zaangażowane są śmigłowce i drony.

Wyszczuplająca kriolipoliza
Wyszczuplająca kriolipoliza
99,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Wyszczuplająca kriolipoliza: 1 zabieg za 99,99 zł i więcej w Studiu Modelowania i Urody Sylwetka Atelier

Twoja reakcja?

Super
Super
30
Ha ha
Ha ha
23
Wow
Wow
18
Smutny
Smutny
63
Zły
Zły
86

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz