Home Kategorie Ludzie Z Kasią Kowalską jest bardzo źle. Media dotarły do jej sąsiadów. Druzgocące doniesienia.

Z Kasią Kowalską jest bardzo źle. Media dotarły do jej sąsiadów. Druzgocące doniesienia.

Z Kasią Kowalską jest bardzo źle. Media dotarły do jej sąsiadów. Druzgocące doniesienia.

Kasia Kowalska przeżywa trudny czas. Kobieta wciąż zamartwia się o swoją córkę, która trafiła do szpitala po tym, jak zdiagnozowano u niej COVID-19. Dziewczyna walczy obecnie o życie.

Kasia Kowalska codziennie czeka na telefon z informacją o stanie zdrowia córki. Odkąd przeniesiono ją do innej londyńskiej placówki, kontakt z lekarzami stał się o wiele trudniejszy. Ze względu na zamknięte granice polska piosenkarka nie może odwiedzić swojej córki.

Obecnie artystka z trudem powstrzymuje nerwy. Córka Kowalskiej jakiś czas temu została podłączona do aparatury podtrzymującej życie. Kasie Kowalską czeka smutna Wielkanoc spędzona w poczuciu bezsilności. Na miejscu jest jedynie chłopak 23-letniej Oli, który również nie jest w stanie wiele zrobić.

Super Express niedawno opublikował niepokojące doniesienia, według których Kasia Kowalska w obecnym czasie bardzo cierpi. Stres i nerwy wpływają również na wygląd polskiej gwiazdy. Z relacji dziennikarzy można wywnioskować, że rockowa piosenkarka bardzo rzadko opuszcza swój dom, jedynie, kiedy rzeczywiście nie ma innego wyjścia. Prawdopodobnie czeka na telefon z dobrą nowiną o stanie zdrowia jej 23-letniej córki.

– „We wtorek wieczorem opuściła dom tylko po to, by wyrzucić śmieci” – zdradził informator portalowi Super Express.

Kasia Kowalska niedawno zwróciła się do swoich fanów, dziękując im za wsparcie i słowa otuchy. Piosenkarka nie ukrywa, że czas ten jest dla niej wyjątkowo trudny. Nie pomaga też fakt, że zbliża się Wielkanoc, którą zwykle spędza się w rodzinnym gronie. Pomimo ciężkiej sytuacji, Kowalska próbuje zmagać się z rzeczywistością i opiekować młodszym synem.

Mijają już prawie dwa tygodnie, odkąd Kasia Kowalska dowiedziała się o tym, że jej córka trafiła do londyńskiego szpitala chora na COVID-19. W trakcie hospitalizacji lekarze musieli intubować dziewczynę. Teraz cała rodzina oraz fani piosenkarki czekają, aż jej stan zdrowia ulegnie poprawie.

Pojedynek aut: przejazd po torze
Pojedynek aut: przejazd po torze
299,00 zł
329,00 zł
43 dni
do końca oferty!
Pakiet Super Mix - jazda 2 sportowymi autami po torze od 279 zł z Super-Cars.pl wiele lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
22
Ha ha
Ha ha
12
Wow
Wow
21
Smutny
Smutny
440
Zły
Zły
30

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz