Home Kategorie Niesamowite Groźny wypadek w Rąbieniu. Kierowca wjechał na rondo i wystrzelił w powietrze na 7 metrów.

Groźny wypadek w Rąbieniu. Kierowca wjechał na rondo i wystrzelił w powietrze na 7 metrów.

Ten wypadek przejdzie do historii. Kierowca prowadzący Suzuki wjechał na rondo z takim impetem, że wystrzelił w powietrze na 7 metrów. Zatrzymał się dopiero na ogrodzeniu kościoła.

Do wypadku doszło 12 kwietnia około 18:00 w miejscowości Rąbień pod Aleksandrowem Łódzkim. Mężczyzna kierujący samochodem marki Suzuki zamiast skręcić na rondzie ks. Kanonika Andrzeja Mikołajczyka, wjechał na nasyp z ogromną prędkością. To spowodowało, że pojazd wystrzelił w powietrze niczym z katapulty.

Według ustaleń Komendy Straży Pożarnej w Zgierzu, suzuki wzbiło się na wysokość ok. 7 metrów, w powietrzu ścięło sosnę i przeleciało nad pomnikiem Jana Pawła II. Auto zatrzymało się dopiero na zabudowaniach należących do parafii Zwiastowania Pańskiego, ponad 50 metrów dalej!

Strażacy, którzy przyjechali na miejsce, musieli użyć sprzętu hydraulicznego, aby wyciągnąć mężczyznę z pojazdu. 41-latek był zakleszczony w niemal całkowicie zmiażdżonym samochodzie. Był przytomny, ale jak poinformowała Policja Województwa Łódzkiego „od mężczyzny była wyczuwalna woń alkoholu”.

41-letni kierowca został przewieziony do szpitala. Badanie krwi ma wykazać czy był nietrzeźwy w momencie prowadzenia pojazdu.

Nagranie z niecodziennego wypadku udostępniła na Facebooku telewizja Aleksandrów Łódzki:

Polmed: Badania hormonalne i tarczycowe
Polmed: Badania hormonalne i tarczycowe
89,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Badania hormonalne od 89,99 zł - 200+ lokalizacji w ponad 110 miastach z Centrum Medycznym Polmed

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz