Home Kategorie Ludzie 41-letni aktor zakażony koronawirusem walczy o życie. Jego stan nagle się pogorszył.

41-letni aktor zakażony koronawirusem walczy o życie. Jego stan nagle się pogorszył.

Aktor z koronawirusem w krytycznym stanie. Jego żona błaga o modlitwę w jego intencji. Nick Cordero trafił do szpitala 1 kwietnia. Początkowo sądzono, że to „zwykłe” zapalenie płuc…

Nick Cordero to aktor telewizyjny i filmowy, ale przede wszystkim musicalowy. Znany jest z występów na Broadwayu w takich musicalach, jak „Rock of Ages” czy „A Bronx Tale”.

Cordero ma 41 lat. Jest żonaty z Amandą Kloots. Para ma też 10-miesięcznego syna. Kloots i Cordero chętnie dzielą się wspólnymi zdjęciami na Instagramie.

Nick trafił do szpitala 1 kwietnia. Miał objawy charakterystyczne dla zapalenia płuc. Lekarze wykonali jednak test na koronawirusa i okazało się, że sprawa jest o wiele poważniejsza. Badanie wykazało, że Cordero jest zakażony.

Początkowo leczenie przynosiło efekty, ale w pewnym momencie sytuacja diametralnie się zmieniła. Jak poinformowała na Instagramie Amanda:

– „Robił naprawdę duże postępy, kiedy nagle wczoraj dostałam telefon ze szpitala. Powiedzieli mi, że ma infekcję w płucach, która wywołała gorączkę. To z kolei spowodowało obniżenie ciśnienia krwi i zakłócenie pracy serca – relacjonowała żona aktora. – Stracił przytomność i musieli go reanimować. Byłam przerażona. Mieli poważne kłopoty, aby go sprowadzić z powrotem.”

Nick Cordero jest w stanie krytycznym. Prawdopodobnie 41-latek przeszedł operację.

Żona aktora zaapelowała o modlitwę, zalewając się przy tym łzami:

– „Walczy, liczy się każda minuta. Jeszcze raz dziękuję wam za wasze modlitwy i wszystko. Proszę, nie przestawajcie się modlić.”

Amanda nagrywa filmiki wraz ze swoim 10-miesięcznym synem. Mimo iż Cordero jest nieprzytomny, kobieta codziennie wysyła mu podobne nagrania, by były pierwszym, co zobaczy, gdy odzyska przytomność. Kloots nie przestaje wierzyć w jego wyzdrowienie, chociaż nie ukrywa, że sytuacja jest bardzo zła.

Kurs online: prawo pracy
Kurs online: prawo pracy
69,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Kurs online: Specjalista ds. prawa pracy i ubezpieczeń społecznych za 69 zł w P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
15
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz