Home Kategorie Ludzie Asia i Rysiek z „Chłopaków do wzięcia” znowu razem. Mają jednak spory problem.
1.61K

Asia i Rysiek z „Chłopaków do wzięcia” znowu razem. Mają jednak spory problem.

Asia i Szczena z „Chłopaków do wzięcia” znowu razem. Historia ich związku jest wyjątkowo burzliwa i przeplatana ciągłymi rozstaniami oraz powrotami, związanymi głównie z pobytem Ryśka w więzieniu.

Pomimo przeciwności, jedna z ulubionych par fanów programu ponownie stara się stworzyć związek. Teraz jednak proszą o pomoc.

Są biedni, uwikłani w nałogi, często pozbawieni perspektyw i nadziei na lepsze życie. Łączy ich nuda, samotność i to, że z lepszym lub gorszym skutkiem starają się wyrwać z jej szponów.

„Chłopaki do wzięcia” zaprzeczają teorii, że na ekranie chcemy oglądać wyłącznie pięknych i bogatych i od lat jest hitem Polsatu Play. Pokazywane na tym kanale odcinki „Chłopaków do wzięcia” – zarówno premierowe, jak i powtórkowe – w 2018 roku miały ponad dwukrotnie wyższą oglądalność od średnich wyników stacji.

Bohaterowie „Chłopaków do wzięcia”, to osoby z małych miejscowości, często zaniedbani, niewykształceni i ubodzy. Każdy z nich na swój sposób próbuje odnaleźć miłość.

Jedni oglądają ich po to, aby po prostu się pośmiać i poprawić samoocenę. Inni na „Chłopaków do wzięcia” patrzą ze smutkiem. Na co dzień nie myślimy o tym w jakich warunkach wciąż żyją niektórzy. Ten program to historia beznadziei, z której ciężko się wyrwać. Niepełnosprawności, nałogi, dzieciństwo spędzone w domu dziecka, bezrobocie… Każdy ma coś, co odcisnęło piętno na całym jego życiu. Przez (często patologiczną) mentalność przebija się cień nadziei na lepsze życie i wiara w szczęśliwą przyszłość.

Ryszard Dąbrowski (pseudonim „Szczena”), to jeden z bohaterów programu, który występował w nim od pierwszych odcinków. Ale z Joanną Wielochą związał się później, po licznych przebojach miłosnych w przeszłości.

Asia wydaje się być bardzo zakochana, choć to uczucie do łatwych nie należy i ciągle wystawiane jest na próbę. Ze względu na problem z alkoholem oraz problemy finansowe, „Szczena” często trafia do więzienia. Historia ich związku to ciągłe rozstania i powroty.

Para wspólnie wzięła udział także w programie „Dżentelmeni i wieśniacy” emitowanym na antenie TTV. Ten program sporo zmienił w życiu Asi, która przeszła zmianę wizerunku. Sporo schudła, powiększyła usta i zmieniła kolor włosów. Jednocześnie czekała na to, aż ukochany wyjdzie z więzienia.

Po wyjściu z zakładu Rysiek oświadczył się Asi, ale ich szczęście nie trwało długo. W październiku 2018 roku, mężczyzna znowu trafił za kratki, a w lipcu 2019 r. Wielocha przyznała, że rozstała się z Ryszardem. Jak się okazało, nie na długo!

Niedawno okazało się, że Asia i „Szczena” ponownie są razem. Para znów zamieszkała w zrujnowanym domu matki Ryszarda, a właściwie w stodole przerobionej na dom. Mieszka w niej pani Teresa – matka Ryśka, jej konkubent, Ryszard, jego wujek, a teraz również i dziewczyna „Szczeny”.

Warunki mieszkaniowe są bardzo złe. Ryszard i Asia postanowili zwrócić się z prośbą o wsparcie do internautów. Para chce zebrać pieniądze na remont domu mamy Ryśka.

Jak napisał mężczyzna w opisie zbiórki (pisownia oryginalna):

„Bardzo bym chciał pomóc mamie wyremontować dom bo po wyjściu z As jestem w szoku jakie ona ma tam warunki życia proszę o wsparcie dla Tereski chce jej polepszyć życie ja po wyjściu już poszedłem do pracy ale nie uzbieram sam tyle kasy sam zbieram różne rzeczy co ludzie dadzą meble i towar budowlany dziękuję za pomoc. Ryszard”

Ale czy cel uda się osiągnąć? Mimo popularności pary, zbiórka idzie bardzo opornie, zresztą nie bez przyczyny. Internauci obawiają się, że zgromadzone pieniądze nie zostaną przeznaczone na remont, ale… zakup alkoholu. Ryszard usiłuje dementować podobne opinie, twierdzi również, że po opuszczeniu zakładu karnego zaczął pracować, ale zarabia za mało, by odłożyć na remont.

12-etapowy zabieg
12-etapowy zabieg
99,99 zł
220,00 zł
4 dni
do końca oferty!
12-etapowy zabieg ze śluzem ślimaka na twarz i okolice oczu za 99,99 zł zamiast 220 zł w Hialuron (do -58%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz