Home Kategorie Ludzie Edward Miszczak związał się z aktorką z „Na Wspólnej”. Jest między nimi 26 lat różnicy.

Edward Miszczak związał się z aktorką z „Na Wspólnej”. Jest między nimi 26 lat różnicy.

Edward Miszczak i Anna Cieślak są parą. Media obiegła informacja o związku dyrektora programowego TVN i aktorki z „Na Wspólnej”.

Jak podaje Pudelek, Edward Miszczak i Anna Cieślak są parą. Fani są zaskoczeni, ale życzą im powodzenia. Problemem może być fakt, że 65-letni dyrektor programowy TVN jest starszy od aktorki o 25 lat. Z drugiej strony takie związki w show-biznesie nie są niczym nadzwyczajnym.

Jak podaje źródło serwisu, Miszczak i Cieślak są razem już od jesieni ubiegłego roku.

– „Zakochali się w sobie na zabój. Przed epidemią często uciekali z Warszawy i razem wyjeżdżali gdzieś na weekendy. Ostatnią taką wycieczką był romantyczny wypad do Trójmiasta.”

Edward Miszczak z zawodu jest dziennikarzem. 23 lata temu przeszedł z radia RMF FM do TVN-u, a rok później został dyrektorem programowym stacji. Anna Cieślak natomiast to aktorka znana m.in. z roli Joanny Budzyńskiej w serialu „Na Wspólnej”.

Jest to pierwszy związek Miszczaka po stracie żony, która w zeszłym roku zmarła na raka. Z tego związku dyrektor programowy TVN ma dwóch synów: Szymona i Szczepana.

Informacja o rzekomym związku Miszczak i Cieślak to spore zaskoczenie. Tych dwoje do tej pory nie pokazywało się nigdzie razem publicznie. Oboje nie są także skłonni dzielić się z mediami swoim życiem prywatnym.

Jak jednak donosi informator Pudelka, w grudniu br. dyrektor programowy TVN przedstawił aktorkę jako swoją partnerkę na ważnym spotkaniu biznesowym.

– „Pod koniec roku Edward przedstawił Anię na spotkaniu topowych menadżerów TVN i Discovery. Chciał utrzymać związek dla siebie i zachować prywatność, ale w korporacji, szczególnie w amerykańskiej, musi być przejrzystość. Dlatego doszło do tego oficjalnego przedstawienia Ani menadżerom. Miało to miejsce w grudniu, przy okazji jednego z gwiazdkowych spotkań.”

Anonimowe źródło wspomina także, że synowie Edwarda, Szczepan i Szymon, zaakceptowali już ponoć nową partnerkę ojca. Aktorka jest dużym wsparciem dla mężczyzny w ciężkich chwilach.

– „Polubili Anię i cieszą się, że tata wreszcie jest szczęśliwy, że nie jest już sam. Dużo przeszedł w ostatnim roku, kiedy musiał pochować żonę zmarłą na glejaka. Teraz ma dużo stresów z powodu wstrzymania produkcji programów i seriali oraz zarządzaniem dużą stacją zatrudniającą ponad tysiąc osób. Ania sprawdziła się w tych trudnych czasach, wspiera całym sercem Edwarda.”

Pudelek wprost zapytał się Miszczaka oraz Cieślak czy coś ich łączy. Aktorka nie skomentowała tych plotek. Z kolei dyrektor programowy TVN tajemniczo odpowiedział dziennikarzowi: „Pana zawód pytać, mój zawód nie odpowiadać”.

Przypomnijmy, że aktorka do tej pory związana była z młodszym od siebie o 7 lat kolegą z branży, Przemysławem Wyszyńskim.

Pakiet day spa dla 1 osoby
Pakiet day spa dla 1 osoby
119,99 zł
350,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Pakiet day spa dla 1 osoby na twarz i ciało za 149,99 zł w Hotelu Zimnik

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz