Home Kategorie Ludzie Łukasz Szumowski po świętach zmienił się nie do poznania. Minister wyznał z czego to wynika.

Łukasz Szumowski po świętach zmienił się nie do poznania. Minister wyznał z czego to wynika.

Wyspany Łukasz Szumowski nie był widziany od wielu tygodni. Jednak w końcu minister zdrowia miał możliwość nieco odpocząć. Okres świąteczny zmienił go nie do poznania.

Redaktor RMF 24 Robert Mazurek rozmawiał z Łukaszem Szumowskim. Wywiad przeprowadzono internetowo, a dotyczył on obostrzeń i zakazów w trakcie pandemii.

Minister zdrowia zapowiedział m.in., że od 19 kwietnia ma rozpocząć się odmrażanie gospodarki. Przekonywał, że jest ona niezbędna dla medycyny i walki z koronawirusem, inaczej Polska może być niewydolna ekonomicznie.

Poruszono też kwestię placówek edukacyjnych, ale minister zaznaczył, że sprawa jest wielowątkowa. Redaktor zwrócił uwagę na fakt, że po raz pierwszy od jakiegoś czasu polityk wygląda na… wyspanego. Zachęcał wręcz słuchaczy do przyjrzenia się ministrowi.

– „To rzadki obraz, rzadki, dlatego zwróćcie państwo uwagę na to, jak wygląda wyspany Łukasz Szumowski. Wygląda jakieś 10 lat mniej.”

Szef resortu zdrowia w rozluźnieniu pochwalił się także umiejętnościami fryzjerskimi, które nabył w trakcie kwarantanny. Samodzielnie obciął sobie włosy w domowych warunkach i zauważa, że to także ma wpływ na jego wygląd:

– „To też moje zdolności fryzjerskie, bo użyłem własnoręcznie maszynki i skróciłem sobie włosy.”

Łukasz Szumowski od początku pandemii w Polsce pracował po godzinach i na wielu konferencjach prasowych wyglądał, jakby zupełnie nie spał. W jednym z wywiadów przyznał, że śpi tylko średnio 4-5 godzin. Na szczęście w święta mógł nieco zwolnić tempo i wreszcie odpocząć dłużej.

Depilacja laserem diodowym
Depilacja laserem diodowym
299,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Depilacja laserem diodowym od 299,99 zł w salonie Dermatis w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
48
Ha ha
Ha ha
8
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
10

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz