Home Kategorie Ludzie 13-latka pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. Po raz kolejny przekonuje, że ojcem dziecka jest 10-latek.

13-latka pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. Po raz kolejny przekonuje, że ojcem dziecka jest 10-latek.

13-latka chwali się ciążowym brzuchem. O Darii ponownie zrobiło się głośno. Dodatkowo dziewczyna nadal twierdzi, że ojcem dziecka jest jej 10-letni chłopak.

Jakiś czas temu media obiegła informacja o tym, że 13-latka zaszła w ciążę z kolegą, w dodatku o 3 lata młodszym. Daria z Rosji, bo o niej mowa, od razu stała się gwiazdą mediów społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 87 tys. ludzi.

Jej rzekomym partnerem jest 10-letni Wania. Razem wystąpili w popularnym programie Pierwyj Kanału, gdzie przekonywali o swoim uczuciu. Niedługo po tym, lekarze zgodnie orzekli, że chłopiec nie mógł zapłodnić 13-latki. Według nich nie wszedł on jeszcze w okres pokwitania.

Jak podała później „Komsomolskaja Prawda”, Daria wyznała, że uprawiała seks z nastoletnim kolegą. Chłopiec miał szantażować koleżankę, że powie Wani, iż jego dziewczyna zadaje się także z innym. W końcu rodzice 13-latki powiadomili policję o możliwości dokonania gwałtu. Pomimo to, Daria postanowiła urodzić.

Ostatnio 13-latka pochwaliła się w mediach swoim ciążowym brzuchem. Daria jest w 5 miesiącu i wszystko wskazuje na to, że z niecierpliwością oczekuje przyjścia dziecka na świat.

Dziewczyna dolewa jeszcze oliwy do ognia. Zaprzeczyła wcześniejszym doniesieniom i dalej twierdzi, że ojcem jest jej chłopak. Według niej, informacja o 15-latku była „kompletnym nonsensem”, a media kłamią, że 10-letnia Wania jest bezpłodny.

Daria, co jakiś czas zamieszcza na swoim profilu zdjęcia z Wanią oraz swoje własne. Jej „kariera” na Instagramie rozwija się w zaskakującym tempie.

Źródło: instagram.com

Jazda sportowym autem po torze
Jazda sportowym autem po torze
109,00 zł
119,00 zł
342 dni
do końca oferty!
Przejazd wybranym sportowym autem po torze od 109 zł z firmą motoprezent.pl – wiele lokalizacji do wyboru

Twoja reakcja?

Super
Super
37
Ha ha
Ha ha
39
Wow
Wow
56
Smutny
Smutny
29
Zły
Zły
22

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz