Home Kategorie Ludzie Jasnowidz Jackowski zaatakował ministra Szumowskiego. „Kto dał panu papiery medyka?”

Jasnowidz Jackowski zaatakował ministra Szumowskiego. „Kto dał panu papiery medyka?”

Krzysztof Jackowski atakuje Łukasza Szumowskiego. Jasnowidz sądzi, że powołanie lekarskie ministra to błąd, a pandemia jest częścią czegoś większego.

Swoje nagranie Jackowski rozpoczął nietypowo, bo widzimy go w masce założonej na twarz. Jasnowidz szybko wyjaśnił, że nie chodzi o parodię, a ukazanie pewnego paradoksu. Swoją ochronę dróg oddechowych przygotował z czapki, bo nie mógł nigdzie kupić komina.

– „Nie robię żadnej parodii. Czapkę rozerwałem. Ja w tej masce mam chodzić publicznie do czasu… Jezus Maria… czasu wynalezienia szczepionki? Panie Szumowski! Kto dał Panu papiery medyka! Ile ja sobie zaszkodzę chodząc w upalne lato w takich maskach?!”

Jasnowidz uważa, że w trakcie konferencji prasowej Minister Zdrowia wielokrotnie kłamał i poznał to po jego… oczach. Przedstawia tezę, że kłamcy świadomie uciekają oczami w trakcie rozmowy:

– „Winna osoba, która nie chce powiedzieć prawdy albo owija prawdę w coś, ucieka oczyma… Pan Szumowski w moim mniemaniu tak się zachowuje. On to wie, on wie jedno. My te maseczki ponosimy ze dwa lata.”

To nie jedyna krytyka ministra Szumowskiego. Jackowski atakuje go ze względu na zmienne zdanie (odnośnie koronawirusa czy maseczek).

Jasnowidz z Człuchowa podkreśla, że od dawna opowiadał o roku 2020, który w jego wizjach był wyjątkowo złym czasem. Przypomina swoje poprzednie nagrania, gdzie udowadnia tezę, że on już przewidział fakt pojawienia się pandemii. Według niego rządy już od dawna wiedziały o nadchodzącym kryzysie, a destabilizacja gospodarki miała być elementem polityki.

Jackowski zaprzecza jednak, aby doszło do III wojny światowej. Sądzi, że dojdzie do dwóch dużych konfliktów, które będą zależne od siebie, Mówi też o bezrobociu w USA, które osiągnęło taki poziom jak w latach 30. XX wieku. To wszystko jest elementem większego planu, którego jeszcze nie wszyscy rozumieją – przekonuje.

Jackowski oskarża rząd o świadome zabieranie wolności obywatelskich, wykorzystując do tego pandemię koronawirusa. Obawia się, że może zamienić się to w realny totalitaryzm. Metody Prawa i Sprawiedliwości go nie przekonują:

– „Mi osobiście jakoś to nie gra. Mówię to szczerze. Ale nie tylko mi! Wiele osób, które znam, mówią, że tu jest coś nie tak. Musimy bardzo uważać, bo kiedy ludzie się boją czegoś, czego nie widzą, a od rana do wieczora są informowani, że są atakowani tym… ich interesy, ich praca została poważnie zahamowana. Rząd zaczyna nas przyzwyczajać do tego, że ta wolność, te prawa zostaną nam oddane!”

Jackowski kończy w tajemniczy sposób swoje nagranie. Uważa, że pandemia, to coś więcej niż tylko kryzys zdrowotny całego świata.

– „Mam dziwne wrażenie, że cała ta sytuacja, która się teraz dzieje, zostanie w jakiś sposób skompromitowana. Ale nie tu u nas, lecz na świecie. Przepraszam Was, jeszcze nie dziś będę mówił o tym, co chcę powiedzieć. Chcę spać spokojnie.”

Co sądzicie o teoriach Jackowskiego?

Post owocowo-warzywny
Post owocowo-warzywny
416,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Post owocowo-warzywny dr Dąbrowskiej: 7-dniowa dieta za 416 zł i więcej w Studiu Zdrowia Dietering – wiele lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
18
Ha ha
Ha ha
7
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
45
Zły
Zły
47

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz