Home Kategorie Ludzie Małgorzata Kożuchowska po rozstaniu uciekła do Portugalii i wzięła ślub z Dawidem Wolińskim. Co za historia.

Małgorzata Kożuchowska po rozstaniu uciekła do Portugalii i wzięła ślub z Dawidem Wolińskim. Co za historia.

Dawid Woliński i Małgorzata Kożuchowska poznali się w pracy i od razu między nimi zaiskrzyło. Obecnie są bliskimi przyjaciółmi, którzy mogą na siebie liczyć.

Przyjaźń w show-biznesie jest jak najbardziej możliwa, a świetnym dowodem jest relacja Dawida Wolińskiego i Małgorzaty Kożuchowskiej. Projektant w rozmowie z dziennikarzami powiedział, jak poznał się z jedną z najbardziej lubianych aktorek w Polsce.

Woliński i Kożuchowska po raz pierwszy spotkali się w pracy – jeszcze w czasach, w których obecny juror Top Model pracował w kolorowych magazynach przy sesjach zdjęciowych. Jako stylista od razu skradł serce gwiazdy M jak miłość. Ich relacja z każdym kolejnym projektem stawała się coraz mniej oficjalna.

– „Z Gosią poznaliśmy się na sesji. Robiliśmy wiele sesji razem. Kiedyś nie było obciachem robić sesji do magazynów telewizyjnych. Na jednej stronie był horoskop, na drugiej krzyżówka, a po środku nasza sesja. Gosia zawsze była temperamentna. To jest osoba, która zawsze potrafiła żartować, zawsze wchodziła w role i robiła coś, co interesowało wszystkich na sesji. Czyli jak było 10 osób w studio, to się 10 gapiło na Gośkę. Nie było nigdy tak, że Gosia nie wzbudzała zainteresowania. Albo śmiechem, albo coś odegrała, albo powiedziała dowcip. Zawsze to było coś, co wzbudzało sensację. I tak się poznaliśmy.”

Przełomowym momentem dla ich przyjaźni był wyjazd do Portugalii, podczas którego towarzyszył im Marcin Tyszka. Mimo iż kierunek podróży przywołuje na myśl raczej pozytywne skojarzenia, to powodem wylotu była smutna historia.

To może Cię zainteresować:  Przerażające nagranie ze zderzenie TIR-a z pociągiem. Scena rodem z filmu „Oszukać przeznaczenie”.

– „Potem pojechaliśmy na wspólne wakacje i akurat Gosia miała za sobą rozstanie, taki smutniejszy okres. Pojechaliśmy z Marcinem Tyszką do Lizbony. Spędziliśmy tam naprawdę fajne wakacje, pełne śmiechu i takiego naprawdę wakacyjnego szaleństwa.”

Małgorzata po rozstaniu z partnerem zajęła się pracą nad solową płytą. Jej album pt. W futrze ukazał się w 2006 roku i był sprzedawany razem z magazynem Elle. Woliński i Tyszka byli jednymi z pierwszych, którzy dostąpili zaszczytu posłuchania materiału na długo przed jego premierą.

– „Jeździliśmy kabrioletem, Gosia prowadziła. Słuchaliśmy jej płyty, bo miała nagraną. Kazała mi się uczyć tekstu 5-tej piosenki, pamiętam jak dziś. Bo właśnie piąta piosenka jej się najbardziej podobała. Z Gosią nas naprawdę wiele łączy. Wiem, że jakbym miał smutek to mogę zadzwonić do Gosi i sobie z nią pogadać na ten temat. Bo jest to osoba, która lubi innych słuchać.”

Kto by pomyślał, że Woliński i Kożuchowska w przeszłości wzięli nawet ślub. Oczywiście taki na niby.

To może Cię zainteresować:  Marta Żmuda-Trzebiatowska w ciąży wymiotuje na YouTube. Reakcja Małgorzaty Kożuchowskiej jest bezbłędna.

– „Mamy z Gosią wiele zabawnych sytuacji. Nawet raz braliśmy ślub z Gosią taki udawany, bo była w Lizbonie tak piękna kapliczka, że Marcin Tyszka powiedział, że musi nam zrobić ślubne zdjęcie. Więc nawet ślub wzięliśmy w Lizbonie. Z Gosią łączy nas wiele spraw. Gosia mi pomaga.”

Dawid zwrócił również uwagę na akcję, jaką wymyśliła jego znana przyjaciółka. Małgorzata Kożuchowska z okazji miliona fanów na Instagramie, postanowiła wesprzeć dzieci z biednych rodzin.

– „Będzie miała zaraz milion obserwujących na Instagramie i robi taką świetną sprawę – milion na milion. Chce pomóc zebrać i zjednoczyć kwotę miliona złotych, sama daje trochę kasy, zbiera od sponsorów, partnerów, każdy daje co może. I chce to przekazać na wyposażenie sprzętu: iPady, komputery dla dzieci, które na takie rzeczy nie mogą sobie pozwolić. Tak więc wspierajcie akcję milion na milion.”

Zestaw Fish & Chips
Zestaw Fish & Chips
40,50 zł
54,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Zestaw Fish & Chips od 40,50 zł z opcją na wynos lub w dostawie w Może Ryba – Fish & Chips w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
20
Ha ha
Ha ha
21
Wow
Wow
20
Smutny
Smutny
20
Zły
Zły
20

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz